top of page

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

                                                                          GİZLİLİK  VE İLETİŞİMİ KABUL SÖZLEŞMESİ 

 

 

 

İÇERİK BİLDİRİMİ

 

İşbu  "Gizlilik ve İletişi Kabul Sözleşmesi", "www.ishukukuyardim.com" un, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgilerin  ve sizin talebiniz doğrultusunda size  vereceği hizmetlerin sunumuna ilişkin koşulları düzenlemektedir.

 

" www.ishukukuyardim.com " Web sitesine giren ya da sitedeki bilgi kısımlarını dolduran her kullanıcı işbu "Gizlilik ve İletişimi Kabul Sözleşmesi"ni ve kullanım koşullarını ve kabul etmiş sayılır.

 

GİZLİLİK VE İLETİŞİMİ KABUL SÖZLEŞMESİ  VE SİTE GENEL  KULLANIM KOŞULLARI

 

1. " www.ishukukuyardim.com " Web Sitesinin amacı sadece ziyaretçilerine İş Hukuku alanında bilgi sağlamaktır.  Bu amacın dışında ziyaretçiler hiçbir maddi menfaat  temin edilmesi söz konusu değildir.

 

2- www.ishukukuyardim.com Web Sitesi ziyaretçilerinden aldığı kişisel bilgileri ve elde ettiği iletişim imkânlarını yalnızca ziyaretçilerine bilgi vermek amacıyla kullanabilir.  

 

Bu doğrultuda,  siteye bırakılan e-posta, telefon numaraları ve masaj içerikleri ve sair kişisel bilgiler, hiçbir ortamda, hiçbir özel ya da tüzel kişi ile paylaşılmayacak ve hiç kimseye hiçbir amaç için verilmeyecektir.  Hiçbir web sitesinde yayınlanmayacaktır.

 

 3- " www.ishukukuyardim.com " Web Sitesi de bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek  ve ziyaretçilere ait bilgilerin ve bırakılan  içeriklerin gizliliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri almakla yükümlüdür.  

 

4- Bu Web Sitesi diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Güvencesi sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir,  diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir.

 

5- " www.ishukukuyardim.com " Web Sitesi  içindeki her türlü bilgiyi, sitenin tek amacı olan “ziyaretçileri bilgilendirme” amacına uygun olarak kullanmak ve bilgi bırakanlara telefon  etmek suretiyle iletişim kurmak hakkına sahiptir.  Gerekirse e-mail yoluyla da bilgilendirme yapılabilir.

Bu siteyi kullanarak sunulan metinlerden bilgi alan ve canlı destek için kişisel iletişim bilgilerini bırakan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.   

 

 

bottom of page